Jak nosit body

V první půli devadesátých let byla bodíčka opravdovým hitem. Spolu s návratem prvků tehdejší módy zažívají i body svůj comeback. Přesto se nejedná o masivní trend, což ovšem může být spíše dobře. Dnešní bodíčka musí uspokojit náročnější zákazníky a to co do vzhledu, to i do praktičnosti. Vychytané zapínání dole a kvalitnější materiály učiní z Vašeho body skutečně pohodlný kousek prádla, který si jistě oblíbíte.
Abyste však mohla používat body pro každodenní nošení, je třeba pochopit několik zásad:

  • Body je třeba použít jako jakousi páteř Vašeho outfitu, ne jako samotný outfit. Body může být vidět, může být nošeno i jako topík, ale ne samostatně. Zcela zásadní jsou vhodné kalhoty nebo ještě lépe šortky. Džínový retro styl a body s rukávy nebo i bez zaručí, že budete vypadat chic.
  • Neodhalujte vše, nechte pracovat představivost. Ikdyž si koupíte krásné dráždivé body, skryjte ho částečně pod košili nebo vyšší sukni. Nezapomeňte, že topmodelky sice mohou vypadat úžasně v reklamních spotech za miliony, ale jejich cílem je primárně propagovat jeden kus oblečení. Ve skutečnosti je móda daleko komplexnější a musíte přemýšlet, jak svůj vzhled ideálně vybalancovat. Body je sice super nápad, nefunguje ale samo.